Renginiai

Tiesioginė muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ transliacija

2018-12-09 19:00


Informacija:

To Kėdainiuose dar nebuvo! Tiesioginė 6 sezono „Lietuvos balso“ transliacija iš Kėdainių arenos! Gruodžio 9 dieną Jūsų laukia išskirtinė proga pamatyti kokybiškiausio muzikinio projekto finalines kovas!  Tiesioginės finalinės kovos bus transliuojamos tik trijose Lietuvos arenose, tarp jų ir Kėdainiuose!

Naujasis mokytojas atlikėjas Justinas Jarutis, elektroninės muzikos kūrėjas ir atlikėjas Leonas Somovas, aktorė ir dainininkė Inga Jankauskaitė ir jau ketvirtą projekto sezoną skaičiuojantis Donatas Montvydas savo finalininkus jau turi. Dabar atėjo metas pasilikti stipriausiems! 

Gyva muzika, odą šiurpinantys galingi balsai, nesuvaidintos reakcijos ir emocijos, kurios užvaldys išgirdus tuos, kuriems jau labai greitai plos tūkstančiai. Kas bus tie atlikėjai, kurie turės galimybę ir toliau kovoti dėl šių metų „Lietuvos Balso“ titulo ir keliauti į pusfinalį - jūs galite pamatyti tai gyvai!

Lietuvos Balso“ finalinės kovos kartu su vedėju Rolandu Mackevičiumi, scenos grandais Justinu Jaručiu, Inga Jankauskaite, Leonu Somovu, Donatu Montvydu iir didžiausiomis 6-ojo sezono žvaigždėmis! 

Bilietai: „TicketMarket“ kasoje Kėdainių arenoje darbo dienomis nuo 16 iki 18 val., PayPost skyriuose bei internetu https://www.ticketmarket.lt/search?place=K%C4%97dainiai&q=