Naujienos

Swing out show su Gunhild Carling jau gruodžio 19!

2018-12-16 10:19 

Gruodžio mėnesį kėdainiečius savo pasirodymu sužavės švedė Gunhild Carling! Kartu su Kauno Bigbendu dovanos puikų koncertą!
Prieš metus Lietuvoje koncertavusi džiazo karalienė su Kauno Bigbendu sulaukė didelio klausytojų susidomėjimo!
Žaisminga, galinga ir staigi kaip torpeda atlikėja vadinama švedų džiazo pažiba. Ji dainuoja, groja skirtingais instrumentais (trombonu, trimitu, arfa, dūdmaišiu, fortepijonu ir kt.) ir dažnai visus savo gebėjimus demonstruoja viename pasirodyme.
,,Swing Out Show" – tai svingo eros hitai, originalios Gunhild kompozicijos, šėlionės koncerto metu ir teatralizuotos staigmenos. "Chanzon", "Good Morning Baby", "Shaking The Bankok" – tai tik kelios kompozicijos, jau tapusios Gunhild Carling vizitine kortele.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=xywNeumntoE , https://www.youtube.com/watch?v=xxut5nTskUY&list=RDEMdgms6NyI9H-QED3HYFzaJQ&index=20 , https://www.youtube.com/watch?v=-DiOqi0naIE&list=RDEMdgms6NyI9H-QED3HYFzaJQ&index=14 .

Gunhild Carling (Švedija) , Kauno bigbendas (vyr. dirigentas Jievaras Jasinskis), Bilietai: https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/swing-out-show-gunhild-carling-kedainiu-arena-bilietai  ,kasoje Kėdainių arenoje pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 16-18 val. bei varžybų ar renginių dienomis 2 val. prieš renginį.