Naujienos

Balandžio 15 dieną - švietimo įstaigų vadovų konferencija

Balandžio 11 d. 12:47 

Balandžio 15 dieną vyks Lietuvos švietimo įstaigų vadovų forumas.Trečiojo Lietuvos Švietimo Vadovų Forumo kurio pagrindinis tikslas - sujungti įvairiapusiškas Švietimo Vadovų patirtis su įkvepiančių pranešėjų pateikiamu turiniu. Ir jau tradiciškai prie šio žinių kokteilio pridedant ir galimybes dalyviams dar geriau suprasti ir išanalizuoti save, kaip švietimo profesionalą, iš kitokių nei įprasta pusių. Tai renginys, kuris kviečia sustoti, pamatyti bendraminčius ir (at)kurti savitą kolegų tinklą. 

Šių metų tema- Personalo valdymas švietime.

Personalo valdymas verslo Pasaulyje yra tarsi savaime suprantama rutina. Versle jau kalbama net ne apie metinius, bet mėnesinius pokalbius, padedančius tobulėti darbuotojams, apie technologinius sprendimus, kurie leidžia vadovams kiekvieną savaitę matyti ataskaitas apie tai, kaip sekasi darbuotojams.

Kita vertus švietime tik dabar garsiai pradedama kalbėti apie sistemingą jaunų žmonių pritraukimą, darbuotojų mentorystę, metinius pokalbius ar susirinkimų kultūrą. Laikas pradėti kalbėti garsiau. 

Šio renginio metu: 

- Klausysitės ekspertų ir profesionalų pranešėjų iš visų Baltijos šalių;

- Dalyvausite profesionaliai moderuojamose darbo grupėse; 

- Gausite nemokamą el. leidinį apie žmonių pritraukimą ir išlaikymą ugdymo įstaigose! 

- Galėsite gauti nuolaidą balandžio 16 d. mokymams „Kaip geriausiai vadovauti žmonėms švietime?", kuriuos ves švietimo ekspertas Toomas Kruusimagi (Estija). Mokymai vyks Vilniuje (detalesnė informacija tik užsiregistravusiems).

Daugiau informacijos: https://vadovuforumas.eventon.lt/